UAB „Elsis TS” žengė į Ukrainos rinką

Elsis ts

Laimėjusi tarptautinį rangovų konkursą, UAB „Elsis TS” pradeda įgyvendinti pirmąjį projektą Ukrainoje. Liepos pabaigoje pasirašyta daugiau nei 4 mln. Lt (1,179 mln. eurų) vertės sutartis su Ukrainos Černigovo komunaline vandentiekio įmone dėl miesto vandentiekio ūkio modernizavimo. Projektas yra finansuojamas Tarptautinio rekonstrukcijos ir plėtros banko. Per 8 mėnesius turi būti atlikti sistemos projektavimo, įrangos gamybos, tiekimo ir diegimo darbai.
Diegiamą sistemą sudarys vandens tiekimo tinklų telemetrija, hidrauliniai skaičiavimai realiame laike, integruotas eksploatacinio autotransporto sekimas ir informacijos perdavimas į įmonės apskaitos sistemą.
UAB „Elsis TS” į Ukrainą ateina ilgalaikiams projektams, todėl iki metų pabaigos planuoja atidaryti pilnavertę atstovybę Kijeve, kurios juridinio registravimo procesas jau pradėtas. Tai strategiškai svarbus žingsnis, leisiantis geriau pristatyti įmonės produktus potencialiems klientams, išplėsti pardavimo, eksporto apimtis bei įsitvirtinti šioje didelėje ir perspektyvioje rinkoje.