UAB „Elsis TS“ veiklos tarptautinis įvertinimas

Elsis ts

Varšuvoje vyko kasmetinė palydovinio ryšio paslaugų tiekėjų iš visos Europos konferencija, kurią organizuoja „ESL GmbH” (Europian Satellite Link GmbH) kompanijų grupės. Joje, Lietuvos atstovai UAB „Elsis TS“, bendradarbiaujantys palydovinio ryšio duomenų ir balso perdavimo srityje, pelnė „Metų Partnerio“ ir „Konferencijos Užkariautojo“ apdovanojimus.

UAB „Elsis TS“ generalinio direktoriaus Dariaus Imbraso teigimu, „ESL GmbH” grupė yra viena palydovinio ryšio tiekimo sausumos ir jūrų programoms lyderių pasaulyje, kuri šioje rinkoje dirba virš 40 metų. Į „ESL GmbH” rengiamą konferenciją atvyksta partneriai iš visos Europos, todėl lietuvių dalyvavimas ir tarptautinis įvertinimas yra labai svarbus ne tik pačiai įmonei, tačiau ir visai šaliai.

„Pagrindiniai konferencijos tikslai – iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų ir palydovinio ryšio paslaugų tiekėjų sužinoti naujausius palydovinio ryšio įrangos sprendimus, apsikeisti idėjomis ir informacija, bei pasidalinti pasiekimais. Mūsų kompanija buvo įvertinta už sėkmingą bendradarbiavimą palydovinio ryšio duomenų ir balso perdavimo sferose bei dėl aktyvaus dalyvavimo konferencijoje papildomai pelnė „Konferencijos Užkariautojo“ apdovanojimus”, – sako jis.

Pasak kompanijos vadovo, šie įvertinimai rodo, kad lietuviai yra inovatyvūs ir gali konkuruoti išmaniųjų technologijų rinkoje su didžiausiomis pasaulio kompanijos.