UAB „Elsis TS“ suteiktas „TOP įmonės 2017“ apdovanojimas

Elsis ts

UAB „Elsis TS“ gavo „TOP įmonės 2017“ apdovanojimą, kurį suteikia verslo portalas REKVIZITAI.LT. Apdovanojimas skiriamas įmonėms, plėtojančioms skaidrų verslą, puoselėjančionms įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo  verslo aplinkai.

Šiuo įvertinimu portalas Rekvizitai.lt  pažymi  įmonės  ekonominį  verslo  stabilumą  ir  patikimumą. Lietuvoje tokius aukštus atrankos kriterijus atitinka tik 5 įmonės iš 100, todėl tikėtina ši įmonė ateityje išliks stabili ir gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.

REKVIZITAI.LT – verslo portalas Lietuvoje, skirtas įmonėms, noinčioms stiprinti savo pozicijas, efektingai representuoti ir plėsti verslą, pritraukti naujus klientus, atrasti naujas rinkas Lietuvoje ir užsienyje. Per paskutinius metus REKVIZITAI.LT apsilankė 7.6 milijonai unikalių lankytojų (naudotojų) iš Lietuvos ir užsienio, kurie atliko per 109 milijonus verslo puslapių peržiūrų (Google Analytics duomenys laikotarpiui 2016-09-01 – 2017-08-31). REKVIZITAI.LT teikia išsamią, tikslią, subalansuotą, savalaikę, nešališką ir objektyvią verslo informaciją apie Lietuvos įmones, verslo naujienas, ekonomikos aktualijas, straipsnius.

Diplomas