UAB „Elsis TS“ rinkai pristatė paslaugų valdymo sistemą „ServiceMarket“

Elsis ts

UAB „Elsis TS“ 2017 rugpjūčio 1 d. pasirašė sutartį su „Florecientes Jardines” S.A. dėl paslaugų valdymo sistemos „ServiceMarket“ licencijos pardavimo.

Sistema „ServiceMarket“ sukurta skaitmeninių namų paslaugų kūrimo ir valdymo sistemos „SNAPAS“ prototipo pagrindu. Prototipas buvo sukurtas vykdant projektą, finansuotą pagal ES 2007 – 2013 metų Ekonomikos augimo veiklų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ VP2-1.3-ŪM-02-K priemonę „Intelektas LT“.

Sistema „ServiceMarket“ leidžia tiekėjams registruotis ir siūlyti savo teikiamas paslaugas bei prekes, o vartotojams prekes ir paslaugas įsigyti internetu. Vartotojas vienoje sistemoje gali pasirinkti paslaugą iš plataus spektro skirtingų tiekėjų siūlomų paslaugų, užsisakyti ir už jas atsiskaityti internetu. Tuo tarpu sistemoje užsiregistravęs tiekėjas gauna didelę auditoriją potencialių klientų, gali greitai pateikti paslaugas į rinką, lengvai ir paprastai jas valdyti.

Sistemos „ServiceMarket“ valdytojas gali padidinti savo pajamas taikydamas lankstų tiekėjo ar transakcijų apmokestinimą.