UAB „ELSIS“ tapo Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos nariu

Elsis

Įmonių grupė „Elsis“ jau daugiau nei 10 metų glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomene įgyvendindamos įvairius projektus. Todėl š.m. gegužės 16 d. UAB „Elsis“ tapo Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) tikruoju nariu.

LGSPA organizacijos tikslas yra optimaliai išnaudoti ir toliau plėtoti Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės potencialą vykdant skaidrų bendradarbiavimą su Lietuvos ir užsienio vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis institucijomis. Toks kelias, kuris apima aprūpinimą naujausiomis technologijomis bei ginkluote, technika, inžinerinėmis, medicinos, informacinių technologijų ir kitomis priemonėmis bei paslaugomis, taip pat konsultacijomis, apmokymais bei švietimu, gali užtikrinti Lietuvos gynybos ir saugumo poreikių savalaikį patenkinimą pačiu efektyviausiu būdu bei įgytų pajėgumų išlaikymą ilgalaikėje perspektyvoje. LGSPA taip pat siekia propaguoti, skatinti, plėsti ir apjungti Lietuvos gynybos ir saugumo pramonę su mokslu.

Aktyvi narystė šioje asociacijoje padės „Elsis“ grupės įmonėms dar glaudžiau dirbti Lietuvos gynybai ir saugumui stiprinti skirtuose projektuose ir programose, kuriant efektyvesnius naujos technologinės kartos sprendimus.

Daugiau informacijos apie LGSPA: www.lgspa.lt