„Elsis“ plečia įmonių grupę, prisijungdama „INNTEC“, straipsnis dienraštyje „Verslo žinios“

Elsis

Įmonių grupė „Elsis“, kuri prieš kelis metus sumažino savo grupę, parduodama IT infrastruktūrinių sprendimų įmonę „Elsis IT“, pradėjo naują plėtros etapą, įsigydama 51% programinės įrangos gamintojų UAB „INNTEC“ akcijų.

Pasak „Elsis“ grupės  vadovo Arūno Gedvilos, sprendimas sujungti kompanijas buvo priimtas tam, kad įmonių grupė Lietuvoje sustiprintų konkurencingumą išmaniųjų technologijų rinkoje.

„Elsis“ daugelį metų kūrė ir gamino produktus, susijusius su techninės įrangos sprendimais. Tačiau, besikeičiant rinkai, mūsų akimis, viena iš perspektyviausių sričių pasaulyje – elektroninių paslaugų kūrimas, kurios leis įvairius procesus perkelti į elektroninę erdvę. Šioje srityje Lietuvoje mes matome dideles plėtros galimybes, todėl pamažu pradėjome keisti strategiją ir per kelis metus buvo parduota dalis veiklos, susijusios su techninės įrangos sprendimais, bei pradėta investuoti į veiklą, kuri yra orientuota į integralių sistemų, susidedančių iš programinio produkto bei techninės įrangos, kūrimą“, – teigia A. Gedvila.

UAB „INNTEC“ kompanijos vadovo Martins Liberts teigimu, jų kompanija pradėjo smarkiai plėstis, todėl prisijungimas prie „Elsis“ grupės leis užtikrinti kompanijos stabilumą ir kokybišką augimą.
„Prieš kelis metus buvome maža įmonė su didelės kompanijos mąstymu. Šiandien prisijungdami prie „Elsis“ grupės turime galimybę tapti dideliais, dar labiau pagerinti savo darbo kokybę, sustiprinti pozicijas ir dirbti su dar didesniais projektais valstybiniame el. paslaugų sektoriuje – koncentruosimės į kompanijos kokybinį augimą”, – artimiausius planus pristato M. Liberts.

Visą straipsnį skaitykite čia.