ELSIS – 25-eri sėkmės metai!

Elsis

Vasario 1 d. sukanka 25-eri metai, kai buvo įregistruota įmonė „ELSIS“ – šiuo metu viena iš didžiausių informacinių ir ryšių technologijų verslo grupių Lietuvoje, taip pat sėkmingai veiklą vykdanti Europos Sąjungos ir kitų šalių rinkose. Šiandien „Elsis“ – tai įmonės „Elsis“, „Elsis TS“, „Elsis PRO“, „Elsis SPB“, „INNTEC“, „Rekupera“, kuriose dirba virš 170 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Pradėjusi nuo paprastų elektronikos prietaisų, skirtų buičiai (skambinančiojo numerio atpažinimo įrenginys) ir telekomunikacijų sektoriui gamybos, vėliau įmonė savo veiklą labai išplėtė ir diversifikavo. Kaune buvo pastatyta elektroninės įrangos gamykla, pradėta prekiauti biuro kompiuterių programine įranga, atidaryti filialai Lietuvos didžiausiuose miestuose, taip pat Latvijoje. Vėliau buvo priimtas strateginis sprendimas intensyviai plėsti tas verslo sritis, kurios susiję su paslaugų sektoriumi. Taip atsirado didelę pridėtinę vertę kuriantys programavimo ir inžinerinių sprendimų verslai. Ypač džiugu, kad nemaža dalis šių paslaugų, ypač programavimo srityje, eksportuojamos už Lietuvos ribų.

Visus šiuo metus įmonę lydi šūkis „Suprasti ir veikti“. „Tai – žinia klientams, kuri sako, kad „Elsis“ siūlo sprendimus tik tada, kai supranta jo poreikius, lūkesčius ir tai, kad mes – ne ta kompanija, kurios tikslas bet kaip ir bet ką parduoti. Šis šūkis apibūdina ir įmonės vidų: sėkmingai veikti galime tik tuo atveju, jei esame viena komanda, pažįstame savo kolegas ne tik kaip gerus specialistus, bet ir kaip paprastus žmones“,- teigia UAB „Elsis“ generalinis direktorius ir grupės vadovas Arūnas Gedvila.

Už šiandienos sėkmę turime padėkoti visiems ELSIS darbuotojams, kurie per tuos 25-erius metus savo sąžiningu darbu, atsakomybe ir veržliomis idėjomis aktyviai prisidėjo prie sėkmingos „ELSIS“ istorijos kūrimo.